۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com
اجرای سمپلینگ

تبلیغات

اجرای سمپلینگ

اجرای سمپلینگ یکی از روش های پرکاربرد و البته به شدت تاثیر گذار در اجرای خدمات تبلیغات است. این روش تبلیغاتی با ارائه یک نمونه ی کوچک از محصول به مشتری انجام می شود. در واقع با اجرای سمپلینگ می توانید یک تجربه ی ملموس و به یاد ماندنی از محصولات و خدمات خود در ذهن مشتری  باقی بگذارید. اجرای سمپلینگ علاوه بر جذب مشتریان جدید، مشتری های قدیمی از دست رفته را نیز باز می گرداند.

اجرای سمپلینگ یکی از روش های پرکاربرد و البته به شدت تاثیر گذار در اجرای خدمات تبلیغات است. این روش تبلیغاتی با ارائه یک نمونه ی کوچک از محصول به مشتری انجام می شود. در واقع با اجرای سمپلینگ می توانید یک تجربه ی ملموس و به یاد ماندنی از محصولات و خدمات خود در ذهن مشتری  باقی بگذارید. اجرای سمپلینگ علاوه بر جذب مشتریان جدید، مشتری های قدیمی از دست رفته را نیز باز می گرداند.

درباره سمپلینگ بیشتر بدانید : سمپلینگ چیست ؟


اجرای خدمات سمپلینگ با تاثیرگذاری فوق العاده

همانطور که گفته شد سمپلینگ یکی از روش های موثر در تبلیغات محصولات است. در این روش شما یک نمونه ی کوچک از محصول را به صورت رایگان در اختیار مشتری می گذارید تا با تست محصولتان کیفیت محصول را از نزدیک لمس و بررسی کند. برای اجرای سمپلینگ همانطور که شما به یک سمپلر حرفه ای در زمینه ی ارتباط با مشتری نیاز دارید، باید به کیفیت محصولتان نیز دقت کنید؛ زیرا کیفیت محصول یک عامل تبلیغاتی در اجرای سمپلینگ محسوب می شود.

برای آنکه بتوانید یک تصویر ملموس و یک تجربه به یاد ماندنی در ذهن مشتری نسبت به محصول خود باقی بگذارید، در ابتدا لازم است با مشتری ارتباط برقرار کنید پس در نتیجه شما به یک سمپلر حرفه ای نیاز دارید تا بتواند با فن بیان بالای خود با مشتری ارتباط برقرار کند و سپس با لحنی دلنشین مشتری را به تست کوچکی از محصول دعوت نماید حال لازم است کیفیت محصول به دست مشتری بررسی شود بنابراین در مرحله ی دوم از اجرای سمپلینگ کیفیت محصول مد نظر است.

در نتیجه در این مرحله هر چه کیفیت محصول بهتر باشد درجه ی رضایتمندی مشتری بالاتر می رود و تصویر دلچسبی از محصول در ذهن او شکل می گیرد که این امر مشتری را به خرید مداوم محصول ترغیب می کند.

ما سمپلینگ را به صورت تخصصی  و در حد بالاترین کیفیت به اجرا در می آوریم  و با بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی سمپلر بومی در سراسر ایران در تمامی شهرهای :  تهران، کرج(البرز)، اصفهان، شیراز، مشهد، قزوین، اردبیل، تبریز، کیش،  بندرعباس، مازندران، رشت، قم، کاشان، یزد، اهواز، گیلان و ….  آمادگی اجرای بزرگترین و اثر بخش ترین پروژه های سمپلینگ را اعلام می داریم. اجرای سملینگ

 

اجرای سمپلینگ
اجرای سمپلینگ

اجرای سمپلینگ برای محصولات و خدماتی که قابلیت تست ندارند

در اجرای سمپلینگ لازم است یک نمونه کوچک از محصول را برای تست کردن به مشتری ارائه کنید؛ اما برخی محصولات قابلیت تست شدن ندارند مانند برخی لوازم آرایشی مانند انواع رنگ مو و یا خدماتی مثل خدمات یک آموزشگاه خصوصی، در این موارد شما نمی توانید یک نمونه کوچک از محصول را به مشتری ارائه کنید تا با تست کردن یا مزه کردن محصول از کیفیت آن آگاه شود؛ اما نگران نباشید در اجرای خدمات سمپلینگ یک راهکار فوق العاده و موثر برای شما وجود دارد.

مراحل اجرای سمپلینگ

ما پروژه های سمپلینگ را فقط ارائه نمونه محصول رایگان نمیدانیم،از نظر ما سمپلینگ فعالیتی تخصصی و بسیار حساس است که اجرای با کیفیت آن می تواند قدرت برند شما را در ذهن مصرف کننده زیاد کند و مشتری هایی وفادار برای شما خلق کند و عدم کیفیت اجرای آن می تواند آسیب هایی جدی به برند شما وارد نماید.

جهت مشاهده مراحل اجرای سمپلینگ توسط نوین سمپلینگ کلیک کنید

اجرای سمپلینگ

در اجرای خدمات سمپلینگ برای سمپلینگ خدمات و محصولاتی که قابلیت تست شدن ندارند از کاتالوگ ها و بروشورها استفاده می کنند. در این اجرای سمپلینگ نیز لازم است یک سمپلر حرفه ای با فن بیان بالا و لحنی دلنشین مشتری را به سمت خود جذب کند و سپس با ارائه کاتالوگ ها یا بروشورها، محصولات یا خدمات را برای مشتری توضیح دهد.

در این نوع از سمپلینگ همانطور که جذابیت کاتالوگ و بروشور اهمیت دارد، ارتباط سمپلر با مشتری از اهمیت بالاتری برخوردار است؛ زیرا ابتدا لازم است سمپلر قدرت جذب مشتری به سمت خود را داشته باشد تا بتواند کاتالوگ یا بروشور را به دست او برساند و سپس بتواند با قدرت بیان بالای خود محصول یا خدمات را چنان واضح و جذاب برای مشتری توضیح دهد که او را به خریدن وادار سازد.

شرکت نوین سمپلینگ همواره با کادر مجرب خود در زمینه ی اجرای خدمات سمپلینگ می تواند در تبلیغ محصولات و خدماتتان به شما کمک کند. آژانس تبلیغاتی نوین سمپلینگ سمپلر های خود را در زمینه های مختلف ارتباط با مشتری، فن بیان، زبان بدن و… آموزش داده است.
سمپلرهای حرفه ای نوین سمپلینگ با ظاهری آراسته و قدرت بیان بالا می توانند به شما در زمینه ی تبلیغات محصولات و خدمات به روش سمپلینگ کمک کنند.

مزایای اجرای خدمات سمپلینگ

  • معرفی محصولات و خدمات جدید و قدیمی.
  • جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی.
  • ایجاد یک تصویر دلچسب و ماندگار از محصول در ذهن مشتری.
  • تاثیر عمیق بر ذهن مشتری و فروش سریع محصولات و خدمات.
  • پاسخ گویی سریع به سوالات مشتری و از بین رفتن شبهات ذهنی او.
  • با اجرای خدمات سمپلینگ می توانید یک نظر سنجی در ارتباط با کیفیت محصول ایجاد کنید و محصول را مطابق با نظر مشتریان اصلاح کنید.
  • فروش سریع و سوددهی بالا.
  • با سمپلینگ می توانید یک خرید رضایتمند برای مشتری خود ایجاد و او را به خرید مدوام ترغیب نمایید.

برچسب ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید