۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن

نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن

تبلیغات دانستنیها

نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن یکی از  رایج ترین روش های  معرفی و بازاریابی و شاید تحقیقات بازار یا برندینگ باشد که شرکت ها و برندها با توجه به اهداف کوتاه و بلند مدت از آن به بهترین شکل بهره می برند.در ادامه میتوانید با نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن آشنا شوید.

در اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن حساسیت و نکات ویژه از جمله نحوه معرفی محصول و خدمات، نوع پوشش سمپلرها، نقطه یابی مناسب برای اجرا، زمان پوشش نقاط، مدت زمان معرفی محصول به مخاطب، متریالهای تبلیغاتی مورد استفاده توسط سمپلرها و پرومترها و… را باید به دقت  مد نظر قرار گیرد ، بصورت کلی پروژه های سمپلینگ را در بازه های زمانی حداکثر یک فصل پیشنهاد می دهند و علت اصلی این امر از بین رفتن انگیزش طرح در سطح جامعه هدف می باشد.

نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن
نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن یکی از بهترین روش های تبلیغات جهت معرفی و شناخت مستقیم ودقیق محصولی جدید یا قدیمی از یک برند میباشد که مصرف کننده را به انتخاب سریع و بدون شک آن برند هدایت میکند .

در سمپلینگ یک فرد با ظاهری آراسته و باشناخت کامل به آن محصول، مشتریان و یا حتی افرادی که از آن منطقه عبور می کنند را دعوت به تست نمونه ای از محصول میکند و در آن هنگام با لحنی زیبا و جذاب محصول را برای مشتری شرح میدهد و او را راغب به خرید محصول میکند و نام و کیفیت آن برند را برای همیشه در دید و حافظه مشتری حک میکند .

پروموشن چیست ؟

برای آن دسته از محصولات که امکان ارائه نمونه آزمایشی نمیباشد مانند لوازم خانگی ، فرد سمپلر با دردست داشتن کاتالوگ و بروشور از آن محصول، مشتریان را جهت انتخاب این محصول ترغیب میکند که به این کار پروموشن گفته می شود .

نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن

از نکات مثبت بیشتری که روش تبلیغاتی سمپلینگ و پروموشن نسبت به دیگر روش ها دارد می توان به مواردی نظیر تعامل و مذاکره حضوری با مصرف کننده یا مشتری و جذب نظرات، انتقادات و پیشنهادات و خلق اتفاقی ماندگار جهت اثبات برند در حافظه مصرف کننده و نیز امکان تبلیغ محصولات متنوع یک برند و نیز فروش هم زمان آن و جذب مصرف کنندگانی که با هدف تهیه محصولات دیگر وارد مرکز خرید شده و با استفاده از فنون گفتاری راقب به تهیه آن مشوند اشاره کرد .

تبلیغات با استفاده از روش ارتباط مستقیم که امروز به شکلی بسیار گسترده و مداوم توسط شرکت ها و تولیدکننده های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد, به عنوان راه حلی کوتاه، مستقیم و بسیار تاثیر گذار شناخته شده است. این فرآیندها را عموماً با نام کلی سمپلینگ می شناسند.

نکات مثبت سمپلینگ و پروموشن:
• فرهنگ سازی استفاده صحیح از محصول
• بومی شدن ارتباط بین مصرف کننده و تولید کننده
• عدم نیاز به هزینه اولیه از طرف مصرف کننده جهت تست محصول یا تجربه کاربری آن
• معرفی محصول در مطلوب ترین حالت (برقراری ارتباط بین ۲ انسان)
• عدم وجود فاصله زمانی از معرفی تا استفاده
• تاثیر آنی و قوی جهت خرید کالا
• امکان پاسخگویی سریع و بلافاصله به سوالات اولیه مصرف کننده
• آفرینش اولین و پایدارترین تاثیر در ذهن مصرف کننده
• امکان کنترل و چک بازخورد و اطلاعات داده شده به مصرف کننده بصورت مستقیم توسط سمپلر آموزش دیده
• امکان اصلاح شیوه استفاده نادرست محصول و بازگرداندن مشتریان از دست رفته

رساندن صحیح و اصولی سمپل محصولاتتان و پیام تبلیغاتیتان را به نوین سمپلینگ بسپارید.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برچسب , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید