۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com
اجرای پروموشن

تبلیغات

اجرای پروموشن

اجرای پروموشن یک روش تبلیغاتی برای معرفی محصولات، خدمات و برندها ست که با روش های متنوع و خلاقانه برای جذب و ترغیب مشتری به خرید استفاده می شود. پروموشن می تواند برای هر برند یک روش جدید و نوین تبلیغاتی ارائه کند، روشی که برندها را از یکدیگر متمایز سازد. برای انتخاب انواع اجرای پروموشن ها علاوه بر شناخت آنها باید از پروموترهای حرفه ای در این زمینه کمک گرفت.
برای آشنایی بیشتر با پروموشن , مطلب پروموشن چیست ؟ را بخوانید

اجرای پروموشن

پروموشن یک روش تبلیغاتی و بازاریابی ست تا شما بتوانید محصولات و خدمات خود را به افراد و مشتریان معرفی کنید. اجرای پروموشن با روش های گوناگونی انجام می شود که در تمام این روش ها از جدیدترین و خلاقانه ترین روش های تبلیغات استفاده می شود. پروموشن متناسب با محصولات، خدمات و اهداف شما روش های متنوعی را ارائه می کند.

هدف اجرای پروموشن در ابتدا معرفی محصولات و خدمات و سپس جذب و ترغیب مشتری به خرید و دریافت آنها می باشد. بنابراین با توجه به هدف شما پروموشن یک راهکار جدید و متنوع معرفی می کند تا برند شما را از سایر برند ها متفاوت سازد.

در اجرای پروموشن علاوه بر نوع محصولات و خدمات شما عوامل زیادی همچون مدت زمان انجام پروژه، بودجه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید، شرایط محیط و جامعه و … دخالت دارند؛ بنابراین برای آنکه بتوانید بهترین روش از پروموشن را برای هدف خود انتخاب کنید لازم است علاوه بر شناخت انواع پروموشن از متخصصین در زمینه تبلیغات کمک بگیرید. آژانس ها و شرکت های تبلیغاتی با پروموترهای حرفه ای خود می توانند شما را در زمینه ی انتخاب و استفاده از پروموشن راهنمایی کنند.

اجرای پروموشن

پروموشن از لحاظ علم مارکتینگ فعالیتهای هدفمندی است که در مسیر دستیابی به استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت واحد بازاریابی شناخته شده است که برای رسیدن به این اهداف از انواع شیوه های کارآمد نوین،خلاقانه و متفکرانه متناسب با موقعیت فعلی برند برای هدایت مصرف کننده به سمت و سوی استفاده از محصول مورد نظر،ترویج،ترغیب و ایجاد نیاز در مخاطبین استفاده می نمایند.

همانطور که در ادامه این مقاله اشاره شده است پروموشن ها گونه های مختلفی دارند و یکی از بهترین آنها که تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش داشته است پروموشن هایی است که همراه با تخفیفات چشمگیر در دوره زمانی مشخص به اجرا درآمده است و پروموتر های شرکت نوین سمپلینگ با آگاه کردن مردم از این شرایط مقطعی و ویژه توانسته اند در پروژه های مختلف افزایش فروش های چشمگیری را به وجود آورند.

تیم سمپلینگ و پروموشن فروشراه با بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی سمپلینگ و پروموشن حرفه ای در سراسر ایران در تمامی شهرهای:  تهران،کرج(البرز)،اصفهان،شیراز،مشهد،قزوین،اردبیل،تبریز،کیش،بندرعباس،مازندران،رشت،قم،کاشان،یزد،اهواز،گیلان و …. با استفاده از نیروهای بومی قدرتمندترین پروژه های سمپلینگ و پروموشن را برای شما محقق می سازد.

 

اجرای پروموشن
اجرای پروموشن

پروموشن چیست؟

دیدگاه شرکت نوین سمپلینگ نسبت به پروموشن مجموعه عملکردهایی ثابت نمی باشد و برای برندها و شرکت های مختلف با توجه به ویژگی های محصول،گروه مخاطب،موقعیت فعلی آن در بازار نوع پروموشن را انتخاب می نماییم و پیشنهاد می دهیم.

پروموشن برای هر سه گروه مختلف توزیع کننده یا عمده فروش،خرده فروشها و مصرف کننده ها در نظر گرفته می شود و برای هر کدام از این گروه ها پروموشن اختصاصی را می توانیم طراحی و تدوین نماییم.

انواع اجرای پروموشن

  • تبلیغات: در این روش از اجرای پروموشن می توانید با انتشار یک پیام تبلیغاتی از طریق رسانه هایی چون تلویزیون، نصب بیلبوردها، شبکه های اجتماعی و … محصولات و خدمات خود را به مخاطبانتان معرفی کنید.
  • فروش مستقیم: فروش مستقیم یا بازاریابی مستقیم یک پروموشن بی واسطه است. در این روش شما با یک ارتباط مستقیم یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی به شکل آنلاین محصولات و خدماتتان را به مخاطب معرفی می کنید. در این روش می توانید از جلسات گروهی نیز برای معرفی محصولات و خدماتتان استفاده کنید؛ اما لازم به ذکر است که به پروموتر های حرفه ای نیاز دارید تا بتوانید یک ارتباط تاثیرگذار با مخاطب برقرار کنید.
  • پروموشن در زمینه فروش: از جمله فعالیت ها در این نوع از اجرای پروموشن استفاده از نمونه های کوچک محصول برای تست کردن می باشد و همچنین کاتالوگ ها و بروشورهایی که محصولات و خدماتتان را معرفی می کنند. با این روش شما به صورت رایگان اجازه می دهید مخاطب نمونه کوچکی از محصول شما را تست کند و با این کار او را به خرید ترغیب می کنید. همچنین از جمله فعالیت های تاثیر گذار در این زمینه از اجرای پروموشن استفاده از تخفیفات فصلی ست.
  • تبلیغات نامحسوس: برای تبلیغ محصولات یا خدماتتان می توانید از فیلم ها و سریال ها استفاده کنید. در واقع در این روش از اجرای پروموشن شما در قبال پرداخت یک هزینه از عوامل فیلم یا سریال می خواهید محصولات یا خدماتتان را به روشی محسوس یا کاملا آشکار تبلیغ کنند که در هر دو حالت حس واقع گرایانه ای از محصولات و خدماتتان را به مخاطب منتقل خواهید کرد.
  • تایید محصولات و اسپانسر شدن: در تایید محصولات، شما از یک شخص معروف که مورد تایید عموم مردم است، می خواهید در قالب یک پیام تبلیغاتی، عکس، فیلم یا یک پست در شبکه مجازی محصولات یا خدمات شما را با تایید کردن به مخاطبان معرفی کند؛ اما اسپانسر شدن به معنای حمایت مالی از برگزاری یک همایش، مسابقه، یک جشن، گرامیداشت و… می باشد. در این روش از پروموشن شما با پرداخت هزینه های مربوط به آن مراسم از مسئولین اجرایی مراسم می خواهید محصولات و خدمات یا برند شما را در حین برگزاری مراسم تبلیغ کنند، معمولا در این روش تصاویر متعددی از محصولات یا خدمات و لوگوی مخصوص برند شما در بخش های مختلف مراسم در محیط نصب می شود.
  • تبلیغات چریکی: یکی از روش های جدید و خلاقانه در اجرای پروموشن استفاده از تبلیغات چریکی ست. این روش جدید با روش های غیرعادی و در عین حال خلاقانه ی خود همواره ریسک بالایی دارد و لازم است قبل از استفاده از این روش با پروموترهای حرفه ای در این زمینه صحبت کنید؛ اما به طور کلی این روش نیز با جذابیت ها و خلاقیت های خود همواره می تواند به تبلیغات محصولات و خدمات شما کمک کند.

برچسب , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید