۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com
پروموشن نوین سمپلینگ

پروموشن

پروموشن یکی از خدمات مهم و تاثیر گذار شرکت نوین سمپلینگ اجرای فعالیتهای ترویجی و انگیزشی است که شرکتها برای ایجاد ارتباطی موثر با مصرف کننده در مورد محصولات و خدمات خود از آن استفاده می نمایند و برای گروه های مختلفی همچون مصرف کننده،خرده فروش و عمده فروش صورا می پذیرد که به این فعالیتها پروموشن می گویند. در واقع پروموشن را یک نوع سیستم انگیزشی مثبت با تاثیر گذاری طولانی مدت در ذهن ها می دانیم.

درباره پروموشن بیشتر بدانید : پروموشن چیست ؟

اجرای پروموشن ها در سه قالب کلی صورت می پذیرند:

قالب اول: پروموشن با هدف افزایش فروش کلی برای سازمان

سیستم فروش همانند یک زنجیر با حلقه های متصل به هم در نظر گرفته می شود که تمامی ارکان آن به یکدیگر پیوسته می باشند،گاهی اوقات می بینیم که شرکتها با اجرای تخفیفات دوره ای برای عمده فروش ها نشانه های تغییر سیگنال های فروش را در قسمت های مختلف مشاهده می نمایند زیرا عمده فروش ها آن را برای خرده فروش ها ترویج می دهند و خرده فروش ها آن را برای مصرف کننده ترویج می دهند از نظر ما این روش خیلی مطلوب نیست زیرا گاهی اوقات صدمه های جبران ناپذیری به شرکت ها وارد می شود چون عمده فروش ها از این موقعیتها بیشتر به نفع خود استفاده می نمایند و باعث آسیب زدن به سیستم پخش مویرگی و خرده فروشی شرکتها می شود.

قالب دوم: پروموشن با هدف افزایش فروش به صورت مستقیم برای مصرف کننده نهایی

اغلب وقتها پروموشن ها مستقیما برای مصرف کننده نهایی اجرا می شود و این روش که به اصطلاح پروموشن های تبلیغاتی گفته می شود بسیار رایج تر و اثر بخش تر خواهد بود زیرا مستقیما تاثیرهای مثبت و سیگنال های مثبت بازار را بر روی مصرف کننده می بینید و زمانی که مصرف کننده را به عنوان تارگت مستقیم خود در نظر می گیرید علاوه بر اینکه به صورت دوره ای افزایش فروش چشمگیری را شاهد خواهید بود باعث می شود تبلیغ محصولاتتان،فرهنگ سازی استفاده صحیح آن،ویژگی های محصول،افزایش سطح آگاهی از برند و محصول و مزیت های رقابتی محصولاتتان را بشناسند و این برای برند شما یک قدرت محسوب می گردد.

قالب سوم: پروموشن ها با هدف اطلاع رسانی و تبلیغاتی

با توجه به اینکه اجرای پروموشن صرفا برای افزایش فروش نمی باشد گاهی وقتها بانکها جهت معرفی خدمات جدید و شایسته خود اقدام به راه اندازی پروموشن های گوناگون می نمایند و یا شرکتهای صوتی و تصویری و یا محصولاتی که به تازگی و برای اولین بار وارد کشور شده است و باید مردم خواص و ویژگی های این محصول با کانسپت جدید را بشناسند.

پروموشن

پروموشن نوین سمپلینگ

قبلا اشاره نموده بودیم که پروموشن ها هیچ محدودیتی به اصناف مختلف ندارند و در این قسمت اشاره ای به برخی از مثال های اجرای پروموشن در اصناف مختلف می نماییم:

– پروموشن های مواد غذایی می تواند آگاهی دادن به مصرف کننده بابت خواص محصول،معرفی محصول جدید،اطلاع رسانی قرعه کشی،برند سازی، اطلاع رسانی از تخفیف های دوره ای و موارد دیگر باشد.

– اجرای پروموشن محصولات آرایشی و بهداشتی قابلیت ارائه توضیحات محصول و ویژگی های آن،معرفی برند جدید یا محصول جدید از یک برند،اطلاع رسانی و اجرای قرعه کشی،برند سازی، اطلاع رسانی از تخفیف های دوره ای و یا راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی باشد.

– پروموشن بانک ها و بیمه ها می تواند معرفی خدمات نوین بانک و بیمه،معرفی طرح های دوره ای در سراسر ایران،گرفتن تارگت های خاص و دوره ای برای بانک ها و بیمه ها و … باشد.

– در نظر گرفتن پروموشن برای محصولات برقی،خانگی و دکوری می تواند به نمایش گذاشتن مدل های جدید،ارائه توضیحات ویژگی های محصول،برند سازی، اطلاع رسانی از تخفیف های دوره ای و موارد دیگر باشد.

– پروموشن محصولات دیجیتالی،صوتی و تصویری از قبیل:موبایل،تبلت،لپ تاب،دوربین،تلویزیون،سینمای خانگی و … می تواند معرفی مدل های جدید،ایجاد ارتباط موثر با مصرف کننده،اطلاع رسانی از تخفیف های دوره ای و … باشد.

– اجرای پروموشن خودروها می تواند اطلاع رسانی از تخفیف های دوره ای،ارائه توضیحات ویژگی های خودرو،برند سازی و …. باشد.

– اجرای پروموشن ها و ایونت های شرکتهای مخابراتی و اینترنتی و  USSD کدها می تواند آموزش استفاده از یک کد،معرفی طرح های دوره ای،برندسازی و …

– جهت رستورانها،کافی شاپ ها،آژانس های هواپیمایی،موسسه های آموزشی و ….. بر هر کدام از مشاغل تمامی موارد پیش گفته شده قابل اجرا می باشد.

– معرفی برندهای فرش،مجتمع های تجاری،مجتمع های عظیم اداری،تجاری  و مسکونی و … می تواند از طریق پروموشن صورت پذیرد.

چنانچه به موارد فوق توجه نمایید به اثبات این جمله میرسیم که پروموشن ها هیچ محدودیت صنفی ندارند و فقط کافی است که شما بخواهید کسب و کار خود را رونق بخشید و گسترده نمایید و این کار را پروموتر های شرکت نوین سمپلینگ با برنامه ریزی های منسجم مدیران ارشد شرکت برای شما انجام می دهند.

پروموشن و تاثیر آن در کسب و کار

  • آوریل 8, 2016

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید