۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com
پروموشن برند میس ویک

پروژه های نوین سمپلینگ نمونه پروژهای سمپلینگ و پروموشن

پروموشن برند میس ویک

پروموشن برند میس ویک در هایپرهای تهران،اصفهان،شیراز و مشهد توسط پروموترهای حرفه ای شرکت نوین سمپلینگ صورت پذیرفته است و همچنان در حال اجرا می باشد.

پروموشن یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی است که تاثیر گذاری آن بر فروش را در دو فاز کوتاه مدت و بلند مدت می بینید،فاز اول یا همان فاز کوتاه مدت در همان زمان اجرای پروژه می باشد که در روش تبلیغاتی سمپلینگ و پروموشن تنها روش تبلیغاتی است که به یکباره تاثیر خود را بر فروش نمایان می سازد و در دوره ی اجرای پروژه میزان تاثیر گذاری و اثربخشی این روش مشخص می گردد اما در فاز دوم یا همان فاز بلند مدت بعد از انجام اطلاع رسانی های لازم نسبت به ویژگی های محصول،تخفیفات دوره ای،مزیت های رقابتی و … از طریق پروموشن و همچنین با ارائه نمونه محصول رایگان به مشتری و وارد کردن نمونه محصولات شما به خانه های مردم و رقم زدن حس تجربه واقعی استفاده از محصولاتتان از طریق سمپلینگ به تدریج در طولانی مدت شاهد رشد روز افزون فروش خواهید بود.

پروموشن برند میس ویک

پروموشن برند میس ویک

یکی از مزیت هایی که پروموشن برند میس ویک در هایپرها داشت تخفیف چشمگیر دوره ای آن بود و  با توجه به جمعیت در حال تردد در فروشگاه هایپر استار این تخفیف نیازمند یک اطلاع رسانی قوی در فروشگاه داشت تا تاثیر واقعی این پروموشن نشان داده شود و این کار را پروموتر های ما به بهترین شکل ممکن به اجرا درآوردند و توانستیم افزایش فروش چشمگیری را از طریق اجرای حرفه ای این پروموشن برای شرکت محقق سازیم.

ما در سالهای اخیر شاهد رشد روز افزون برندهای با کیفیت بین المللی بوده ایم و حجم واردات به خصوص در صنعت آرایشی و بهداشتی وسیع گردیده است که با وسعت آنها بدیهی است که رونق تبلیغات نیز گسترده تر شده است علی الخصوص تبلیغات در زمینه BTL امروزه توانسته است جایگاهی محبوب و ویژه بین برندها و شرکتها داشته باشد و ما مفتخر به اجرای بزرگترین پروژه های تبلیغات BTL مانند سمپلینگ،پروموشن،ایونت،مرچندایزینگ،رودشو،تحقیقات بازار و …. بوده ایم.

برچسب , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید