۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

تبلیغات دانستنیها

ون تبلیغاتی

تجربه نشان داده است ون تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغاتی هستند. در این روش تبلیغاتی شما با استفاده از یک ون که ظاهری جذاب دارند و با اجزای هویت بصری برند شما اعم از لوگو، کاراکتر و … تزیین شده به سراغ مشتریان بالقوه می روید تا خود را به آنان معرفی نمایید.

با ون تبلیغاتی، محبوبیت برند خود را افزایش دهید!

ون تبلیغاتی

تجربه نشان داده است ون تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغاتی هستند. در این روش تبلیغاتی شما با استفاده از یک ون که ظاهری جذاب دارند و با اجزای هویت بصری برند شما اعم از لوگو، کاراکتر و …  تزیین شده به سراغ مشتریان بالقوه می روید تا خود را به آنان معرفی نمایید. در صورتی که اجرای طرح تبلیغاتی با ون را در دستور کار مجموعه خود قرار داده اید، لازم است تا علاوه بر ظاهر ون استراتژی های دیگری نیز برای معرفی هر چه بهتر محصول و خدمات خود به مشتریان در پیش داشته باشید.

سمپلینگ و پروموشن همراه با ون تبلیغاتی
سمپلینگ و پروموشن بهترین روش  تبلیغاتی است که با ون های تبلیغاتی اجرا می شود و می تواند در افزایش فروش مجموعه شما معجزه کند.
اگر به این شیوه از تبلیغات محیطی علاقمندید با ما همراه باشید تا این روش را مورد بررسی قرار دهیم.

ون تبلیغاتی و تاثیر چشم گیر آن در برند سازی

تمامی کسب و کارهای موفق در سطح جهان برای افزایش ارزش و قدرت برندشان برنامه ریزی می نمایند و روش های مختلفی را امتحان می کنند، بد نیست بدانید ون تبلیغاتی یکی از راهکار های موفق شناخته شده برای بهبود جایگاه برند شما میان مشتریان است. فرقی ندارد مدیریت کدام نوع از کسب و کار ها را بر عهده دارید، بی شک برند سازی و افزایش قدرت و ارزش برند، اهمیت زیادی برای شما دارد.
در بازارهای رقابتی امروز، تنها مزیت رقابتی پایدار، برند شماست. یکی از مهم ترین مسائل که باید در برندسازی مد نظر داشته باشید ارتباط با مشتری است. ون تبلیغاتی به دلیل برقراری ارتباط مستقیم با مشتری بالقوه، علاوه بر کارایی بالا در جذب مشتری می تواند در ایجاد ارتباط عاطفی با او و افزایش محبوبیت برند تاثیر زیادی داشته باشد.
یک مرکز حرفه ای تبلیغاتی، در طراحی ون تبلیغاتی یا ون برندد ( branded van )، اصول برندسازی را رعایت نموده و به بهترین شکل ممکن اهداف و پیام های برند شما را به مخاطب منتقل می نماید.
نوین سمپلینگ با بکارگیری نیروهای متخصص و زبده با طراحی متمایز و چشم نواز می تواند متمایز ترین ون تبلیغاتی را ویژه برند شما طراحی نماید.

ون تبلیغاتی
ون تبلیغاتی

تبلیغات با ون تبلیغاتی را به نوین سمپلینگ بسپارید.

بسیاری از مدیران کسب و کار ها، ون تبلیغاتی را روشی بسیار ساده می دانند، در حالی که برای افزایش بازده این روش تبلیغاتی و حصول بهترین نتیجه لازم است تا اجرای این نوع تبلیغات را به صورت دقیق و با برنامه ریزی صحیح انجام دهید. یکی از مهم ترین اصول در اجرای ون تبلیغاتی، شناسایی گروه هدف است.

اجرای ون تبلیغاتی :
در این گام باید بدانید مشتریان بالقوه شما چه کسانی هستند، در کدام مسیرها و در چه ساعتی بیشترین تردد را دارند. اجرای ون تبلیغاتی به صورت سیار برای کسب و کار شما مفید است یا به صورت استقرار در پارک ها ، مراکز تفریحی یا حتی نمایشگاه ها. در واقع یک مرکز حرفه ای اجرای تبلیغات قبل از  اقدام به اجرای تبلیغات به روش ون تبلیغاتی، مارکت سگمنتیشن یا تقسیم بندی بازار کسب و کار شما را مورد مطالعه قرار می دهد، با همراهی شما از اهداف و پیام های برند شما اطلاعات کسب  می نماید و پس از تعیین گروه هدف و البته شناخت گروه هدف، نسبت به طراحی و تعیین نحوه اجرای این نوع تبلیغ اقدام می نماید.

نوین سمپلینگ با نیروهای متخصص خود ، طی جلسات متعدد با کارفرما و درک کاملی از نیازهای کسب و کار شما و البته سلیقه مخاطبان به اجرای تبلیغات با ون تبلیغاتی می پردازد. اگر قصد اجاره ون تبلیغاتی دارید، توصیه می کنیم حتما به مراکز حرفه ای مراجعه نمایید.

برچسب , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید