۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

مراحل اجرای پروژه های سمپلینگ

سمپلینگ و پروموشن شرکت نوین سمپلینگ دانستنیها مراحل اجرای پروژه های سمپلینگ
مراحل اجرای پروژه های سمپلینگ

دانستنیها

مراحل اجرای پروژه های سمپلینگ

مراحل اجرای پروژه های سمپلینگ
مراحل اجرای پروژه های سمپلینگ

۱۰ مرحله اجرای پروژه های سمپلینگ

معمولا مراحل اجرایی پروژه های سمپلینگ از الگوهای ثابتی تبعیت می کنند که به شرح ذیل می باشد:

مرحله ۱: بستن قرارداد و مشخص کردن جزئیات اجرایی پروژه که یا کارفرما برنامه از پیش تعیین شده ای برای اجرای پروژه مد نظر دارد و یا اینکه از طرف واحد اجرایی شرکت نوین سمپلینگ برنامه پیشنهادی بر اساس بودجه داده می شود که در این برنامه تعداد فیلدها،تعداد نفرات،چگونگی انجام پروژه،ایده های خلاقانه،ملزومات اجرا و …. پیشنهاد می گردد.

مرحله ۲:  برگزاری جلسه و گردآوری نیروهای اجرایی و مطابقت دادن مشخصات آنها با استانداردها و نوع پروژه در نظر گرفته شده و در نهایت جمع کردن تیم نهایی بر اساس مشخصات و استانداردهایی که از پیش تعیین شده است.

مرحله۳: شروع مراحل آموزش مهارتهای ارتباطی توسط سرپرستان و مدیران پروژه و همچنین شروع آموزش شناخت محصول با حضور نماینده ای مسلط به جزئیات دقیق محصول که از طرف شرکت کارفرما صورت می پذیرد و بررسی تمامی سوال ها و جواب هایی که در مورد محصول مورد نظر در زمان اجرای پروژه امکان دارد به وجود آید.

مرحله ۴:  شناخت بازار فروش،وضعیت رقبا،مزیت ها و پتانسیل های رقابتی به کمک کارفرما و انجام تحقیقات میدانی و در نهایت خلق جمله هایی جهت پرزنت محصول مورد نظر و تعیین بهترین محل های استقرار با توجه به موقعیت برند،نوع مخاطبان و ویژگی های رقابتی مشخص شده.

مرحله ۵: تهیه و تجهیز امکانات پروژه از قبیل لباس فرم،کانتر،رول آپ،پاپ آپ،سمپل یا همان نمونه محصول،فلایر و تمامی ملزومات اجرایی پروژه با هماهنگی کارفرما

مرحله ۶:  وارد شدن پروژه به فاز اجرایی،معمولا واحد سمپلینگ و پروموشن ما به ازای هر ۵ فیلد در نظر گرفته شده یک نفر سرپرست در نظر می گیرد که وظیفه کنترل کیفیت اجرای پروژه،ساماندهی به نیروها،رساندن به موقع سمپل ها،حضور به موقع سمپلرها یا پروموتر ها،پر کردن فرم های گزارش دهی و ارسال آنلاین عکس و فیلم از شیوه اجرای پروژه را بر عهده دارد.

مرحله ۷:  در نظر گرفتن بازرس های محسوس و نامحسوس پروژه که درنهایت تمامی گزارش های سرپرستان پروژه و بازرس ها تحویل مدیر واحد اجرایی شرکت نوین سمپلینگ می شود.

مرحله ۸:  جمع آوری گزارشات،انجام نمودارهای آماری و تحلیلی از تاثیر سمپلینگ یا پروموشن بر میزان افزایش فروش.

مرحله ۹: ثبت و آرشیو بندی تمامی نقاط قوت و ضعف اجرای پروژه جهت عملکرد بهتر در پروژه های بعدی که برای آن برند برگزار می شود.

مرحله ۱۰: اخذ رضایت نامه از کارفرما بابت پروژه ای که انجام شده است.

برچسب , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید