۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

سمپل و ساشه چیست ؟

سمپل چیست ؟

دانستنیها

سمپل و ساشه چیست ؟

سمپل و ساشه چیست ؟سمپل یا به عبارتی نمونه کوچک شده محصول یکی از بهترین گونه های تبلیغاتی است که تجربه استفاده از محصولات را برای مصرف کننده و مخاطبین رقم می زند.
ارائه سمپل به نوعی احترام گذاشتن به حق و حقوق مصرف کننده می باشد و با اینکار این احترام را برای مخاطبان خود قائل می شویم که قبل از خرید محصول تست آن را انجام دهند و در صورت رضایت آن را خریداری کنند و این یک قدرت برای برندها محسوب می شود زیرا به قدری نسبت به کیفیت محصولات خود اطمینان دارند که این احترام را برای انتخاب مصرف کننده قائل می شوند.

سمپل و ساشه چیست ؟

سمپل  در گروه کالاهای متفاوتی تولید و عرضه می گردد که گاهی در ظرف هایی مشابه خود محصول ولی در ابعاد کوچک تولید می شود و گاهی به صورت ارائه تست و مزه به کار می رود و در حالتی دیگر به صورت ساشه استفاده می گردد.
ساشه ها برای محصولات آرایشی و بهداشتی کاربرد بسیار زیادی دارد و اغلب آنها را داخل بروشورهای محصول می چسبانند و سمپلرهای ما در پروژه های سمپلینگ این بروشورها و ساشه ها را به مخاطبین ارائه می دهند ، با این روش به دلیل ارزشمند بودن ساشه ای که در داخل بروشور است بیشتر وقتها مخاطبین یا همان مصرف کننده بروشور و ساشه را نزد خود نگاه میدارد و در زمان استفاده توضیحات روی بروشور محصولات را مطالعه می نمایند اما هنگامی که بروشور تنها به مصرف کننده ارائه شود شانس مطالعه آن بسیار پایین تر می آید.
پروژه سمپلینگ می تواند محصول رایگان یا همان سمپل شما را به دست مصرف کننده برساند و معمولا اگر تیم سمپلینگ و پروموشن با سناریو مشخصی پروژه ای را استارت بزنند و فکری خلاقانه پشت اجرای پروژه سمپلینگ باشد نتایج بسیار مطلوبی کسب می گردد و افزایش فروش چشمگیری را در پروژه ها شاهد خواهیم بود.

سمپل چیست ؟
سمپل مواد غذایی طعم به یادماندنی محصولات را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد، در پروژه های سمپلینگ محصولات غذایی افزایش فروش های آنی و نقطه ای زیادی را به دلیل تست محصولات شاهد هستیم.
سمپل محصولات آرایشی و بهداشتی معمولا با نمونه های کوچک شده محصول یا ساشه ها همراه است که از این طریق محصولات شما به راحتی وارد خانه های مردم می شود.
ارائه سمپل و اجرای سمپلینگ تخصص می خواهد،رساندن صحیح و اصولی سمپل محصولاتتان و پیام تبلیغاتیتان را به تیم نوین سمپلینگ بسپارید و فقط نتیجه عملکرد را بررسی نمایید.

برچسب , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید