۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com
سمپلینگ و پروموشن carolina herrera

پروژه های نوین سمپلینگ نمونه پروژهای سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن carolina herrera

برای ما باعث افتخار است که با  سمپلینگ و پروموشن carolina herrera در سطح بین المللی توانسته ایم اعتماد برندهایی جهانی از جمله این برند موفق را بدست آوریم. و به بهترین شکل ممکن پروژه های آنها را به انجام برسانیم زیرا ما کار خود را به صورت علمی و تخصصی به انجام می رسانیم و آمادگی این را داریم که با کیفیت ترین نوع تبلیغات BTL را به صورت روزافزون به برندهای برتر داخلی و برندهای بین المللی ارائه دهیم و آموزشهای لازم را به تمامی سمپلر و پروموتر های خود به بهترین وجه ممکن ارائه کرده ایم زیرا از نظر ما سمپلینگ صرفا ارائه نمونه محصول رایگان نیست و همچنین پروموشن اعلام یک تخفیف دوره ای نیست و معانی عمیق تر و وسیع تری دارد.

با جرای سمپلینگ و پروموشن carolina herrera که توسط نوین سمپلینگ در مراکز خرید معتبر از جمله کوروش-گستان-میلاد نور-تیرازه اجرا شد را مشاهده و بررسی نمایید.

سمپلینگ و پروموشن carolina herrera
سمپلینگ و پروموشن carolina herrera

سمپلینگ و پروموشن carolina herrera

سمپلینگ و پروموشن carolina herrera
سمپلینگ و پروموشن carolina herrera

طراح آمریکایی که در ونزوئلا متولد شده است ، Carolina Herrera، خانه مد خود را در سال ۱۹۸۰ تاسیس کرد. مدهای نفیس و شیک این طراح موفقیت سریع بدست آوردند. این برند اولین عطر خود را برای زنان در سال ۱۹۸۸ با نام Carolina Herrera تولید کرد و مجموعه موفق عطرها برای مردان و زنان را در سالهای بعد ارائه داد. شرکت در سال ۲۰۰۸ با ارائه برند سبک زندگی CH Carolina Herrera گسترش یافت این مجموعه شامل ملزومات و کالاهایما خود را مدعی بزرگترین و برترین شرکت تبلیغات BTL ایران می دانیم و با اجرای قوی ترین پروژه های سمپلینگ و پروموشن با بالاترین کیفیت و سطح استاندارد همراه با برگزیده ترین پروموترها و سمپلرها که یکی از مهم ترین قسمت های گروه توسعه تجارت فروشراه می باشد سعی در حفظ برتری همیشگی خود خواهیم داشت و در ادامه علاوه بر پروموشن های لوکسی که برای برند پاکورابان به انجام رسانیده ایم منتظر دیگر پروموشن های برندهای برتر ایران و جهان از طرف ما باشید.

برچسب , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید