۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

سمپلینگ و هدایت مشتری

سمپلینگ و هدایت مشتری

تبلیغات دانستنیها

سمپلینگ و هدایت مشتری

مشتریان سرگردان

سمپلینگ و هدایت مشتری : برای تعدادی از برندها و فروشگاه ها، این دسته از مشتریان بزرگترین منبع ترافیک مشتری معنا پیدامی‌کنند، در حالی که در حقیقت کمترین و کوچکترین درصد از کل فروش یک کسب و کار یافروشگاه را به خود اختصاص می دهند.

در حقیقت باید گفت شما به عنوان یک مدیر یا مالک کسب و کار , چیز زیادی از دستتان بر نمی آید که برای این گروه از مشتریان انجام دهید، چرا که تعداداین دسته از مشتریان بیش از هر چیزی تحت تاثیر محل جغرافیایی قرار گرفتن کسب و کارشماست و بر اساس آن فاکتور است که این تعداد بیشتر و بیشتر شده یا حتی بصورت منفیتاثیر می پذیرد.

سمپلینگ و هدایت مشتری

با این وجود در ذهن داشته باشید، که هر چند این گروه از مشتریان نماینده بخش بزرگی ازفروش های فوری و بدیهی شما نیستند، اما همواره یک نماینده یا صدای واقعی از طرف شما درجامعه مخاطبین شما هستند.

برخی از این مشتریان تنها به دلیل برقراری یک تعامل یا تجربهدست به خرید می زنند. به عبارتی خرید کردن برای آنها همان حسی را ایجاد می کند که مثلابرای یک نفر دیگر رفتن به سالن ورزش و تمرین بصورت منظم ایجاد می کند.

از آنجایی که اینگروه تنها در پی کسب تعامل هستند، احتمال انتقال تجربه خودشان از خرید و تعامل با شما بهدیگر دوستان و ارتباط های خود در بیرون از فروشگاه بسیار زیاد است.

سمپلینگ و هدایت مشتری

بنابراین، با وجود اینکه نمی توان مشتری های سرگردان را نادیده گرفت، زمانی که با آنها سپری می شود نیز بایدبخش حداقلی از کل زمان شما برای تعامل با مشتریان را اشغال کرده باشد.

اهمیت دادن وخدمات رسانی به مشتریان

خرده فروشی هنری است که آمیخته به علم است و همواره باید با علم حمایت شود. علم دراینجا در واقع همان اطلاعاتی است که از حوزه مالی تا تحقیق و جمع آوری اطلاعات بازار بدستمی آوریم.

بخش هنری آن هم چگونگی عمل کردن و اجرا کردن بر روی زمین است: تجارت ما،تعاملات ما، افرادی که با آنها سر و کار داریم و در نهایت برخورد با مشتریان. برای همه ما، فشاررقابتی هیچزمانی بیشتر و سخت تر از دوره کنونی نبوده است.

سمپلینگ و هدایت مشتری
سمپلینگ و هدایت مشتری

سمپلینگ یک راه موثر

سمپل بازه ای بسیار گسترده را دارا می باشد و محدود به یک صنف خاص نمی شود، برای یک نوشیدنی طعم و مزه است،برای یک عطر بو و رایحه است،برای یک اسباب بازی احساس آن است،برای یک کالای آرایشی و بهداشتی تجربه واقعی کوچک شده محصول است.

سمپلینگ مواد غذایی

در پروژه های سمپلینگ مواد غذایی مخاطبان طعم واقعی محصولات شما را از طریق نمونه محصول رایگان ارائه شده تجربه می کنند و این بدان معنی است که ما به حقوق مشتری مداری احترام گذاشته ایم و با ارائه سمپل یا نمونه محصول برای انتخاب مصرف کننده ارزش و احترام قائل شده ایم که پس از ارزیابی طعم واقعی محصول تصمیم به خرید بگیرد.

سمپلینگ محصولات آرایشی و بهداشتی

پروژه های سمپلینگ شرکت های آرایشی و بهداشتی باعث می شود مصرف کننده تجربه استفاده از نمونه کوچک شده محصولات را کسب نماید و برند شما به راحتی وارد خانه های مردم می شود.

انواع ساشه

ساشه های شامپو،لوسیون،آرایش پاک کن،لاک پاک کن و … برخی از این موارد هستند که مخاطبین بعد از استفاده از آنها در منزل به سمت و سوی محصولات شما روی می آورند و آگاهی از برند شما به صورت روز افزون در ذهن ها افزایش می یابد.

تاثیر فوق العاده در ذهن مشتری

از نظر شرکت نوین سمپلینگ با کیفیت ترین پروژه های سمپلینگ به همراه ایجاد ارتباطی موثر و به یاد ماندنی در ذهن مصرف کننده می باشد که در آن ارتباط موثر سمپلر با مصرف کننده در مدت زمان کوتاهی شکل بگیرد ولی تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مصرف کننده داشته باشد.

سمپلینگ و هدایت مشتری

برای کسب موفقیت، همه مانیاز به صبر و درک و شناخت کامل مشتریان خودمان و الگوهای رفتاری که موجب هدایت فرایندتصمیم گیری آنها می شود داریم.استفاده از این درک و برداشت برای کمک به تبدیل مشتریان تخفیفی، هیجانی، نیاز محور وحتی مشتریان سرگردان به مشتریان وفادار به شدت به رشد و توسعه کسب و کار ما کمکمی‌کند.

در همین زمان، کسب اطمینان از این موضوع که مشتریان وفادار ما در هر بار ورود بهفروشگاه ما تجربه ای مثبت را تجربه می کنند تنها به بالاتر رفتن و بیشتر شدن سودآوری کسبو کار ما کمک شایانی می کند.در این رابطه باید توجه ویژه ای به اصول خدمات مشتری داشته باشیم که در آینده مطالببیشتری را در این رابطه برای شما منتشر خواهیم کرد.

برچسب , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید