۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com
سمپلینگ محصولات لابورن

پروژه های نوین سمپلینگ نمونه پروژهای سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ محصولات لابورن

سمپلینگ محصولات لابورن : برند آرایشی – بهداشتی لابورن از سال ۱۳۹۴ با چشم انداز ” کیفیت جدا از طبیعت نیست ” به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده محصولات آرایشی – بهداشتی آغاز به کار نموده است. در ادامه با توضیحات سمپلینگ محصولات لابورن توسط نوین سمپلینگ همراه باشید.

توضیح مختصر از محصولات لابورن

تمامی محصولات لابورن از وزارت بهداشت پروانه ساخت دریافت کرده و در کارخانه ای معتبر و با استفاده از فناوری های روز در شهر صنعتی هشتگرد تولید می شود.  این سایت با هدف اصلی  آگاهی رسانی هرچه بهتر مسائل پوستی و محصولات لابورن برای مشتریان عزیز جهت انتخاب کرم های آرایشی بهداشتی و استفاده مناسب از محصولات لابورن طراحی و به بهترین نحو به مردم گرامی تقدیم می شود.

سمپلینگ محصولات لابورن

سمپلینگ محصولات لابورن
سمپلینگ محصولات لابورن

سمپلینگ محصولات لابورن

اگر بدنبال راه حلی برای تبلیغات با هزینه کم و افزایش فروش گسترده تر می باشید ، ما اجرای سمپلینگ را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا تخصص ما ایجاد کمپین و پروژه هایی جذاب با عملکرد خوب و بازدهی بالاست. ما به شما کمک می کنیم تا شما به حداکثر توانایی و قدرت در حوزه کسب و کار خود برسید.

سمپلینگ محصولات لابورن
سمپلینگ محصولات لابورن

تمامی تلاش ما بر این بوده است که پروموشن های قدرتمندی برای این برند به انجام برسانیم و گامی کوچک در جهت رشد و موفقیت در بازار این برند برداریم .

از نظر شرکت نوین سمپلینگ با کیفیت ترین پروژه های سمپلینگ به همراه ایجاد ارتباطی موثر و به یاد ماندنی در ذهن مصرف کننده می باشد که در آن ارتباط موثر سمپلر با مصرف کننده در مدت زمان کوتاهی شکل بگیرد ولی تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مصرف کننده داشته باشد.

سمپلینگ محصولات لابورن
سمپلینگ محصولات لابورن

ما کار خود را به صورت علمی و تخصصی به انجام می رسانیم و آمادگی این را داریم که با کیفیت ترین نوع تبلیغات BTL را به صورت روزافزون به برندهای برتر داخلی و برندهای بین المللی ارائه دهیم و آموزشهای لازم را به تمامی سمپلر و پروموتر های خود به بهترین وجه ممکن ارائه کرده ایم زیرا از نظر ما سمپلینگ صرفا ارائه نمونه محصول رایگان نیست و همچنین پروموشن اعلام یک تخفیف دوره ای نیست و معانی عمیق تر و وسیع تری دارد.

برچسب , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید