۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود

سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود

پروژه های نوین سمپلینگ نمونه پروژهای سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود

سمپلینگ و پروموشن سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود : پاستیل یک از اولین برند های تولید آدامس و محصولات ژلاتین با استفاده از بهترین تکنولوژی و بصورت قدرتمند در سال ۱۸۸۸ میلادی محصولات خود را به بازار عرضه کرد. از همان ابتدای عرضه محصولات خود در بازار ایالت متحده آمریکا بسرعت شهرت و محبوبیت قابل توجهی پیدا کرد. و علت این امر این است که پاستیل اولین برندی بود که ژله جویدنی را تولید و وارد بازار این کشور کرد.

اکنون  برند پاستیل با تیکه بر تجربیات موفق گذشته و تکنولوژی روز صنایع غذایی محصولات خود را به صورت متنوع ارائه می دهد. همچنین دارای تاییدیه ADA انجمن دندانپزشکی امریکا  می باشد.

سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود

با توجه به مزایای ذکر شده این برند موفق که برای یک محصول غذایی استاندارد قائل می شویم یکی دیگر از مزیت های منحصر بفرد آدامس های پاستیل که در پروژه سمپلینگ و پروموشن نوین سمپلینگ هم به آنها اشاره شد را اشاره می کنیم:

  • استفاده ازمواد گیاهی طبيعي درپایه آدامس
  • عدم استفاده از شیرین کننده های شیمیایی رایج  مانند آسپارتام (که مضر و دارای عوارض جانبی هستند.)
  • استفاده از زایلیتول به عنوان شیرین کننده طبیعی بدون قند
  • دارای )BHAبوتیل هیدروکسی آنیزول ) : این ماده خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و در برابر دما پایدار است. همانطور که می دانیم آنتی اکسیدانت ها خواص ضد سرطانی دارند.
  • استفاده از طعم دهنده های طبیعی و مناسب برای سلامت  و انتخاب بهترین طعم ها مناسب با ذائقه مصرف کننده ایرانی

سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود

سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه مواد غذایی (آگرو فود)

پس از اجرای  پروژه سمپلینگ و پروموشن محصولات پاستیل توسط نوین سپلینگ در منطقه های مختلف تهران که در این لینک قابل مشاهده هست

با افتخار پروژه دیگری از این برند موفق و محبوب توسط نوین سمپلینگ بصورت خلاقانه اجرا شد,  این پروژه تحت عنوان پروژه سمپلینگ سیار پاستیل در نمایشگاه آگرو فود اجرا شده که با استقبال بی نظیر مصرف کنندگان با هر گروه سنی همراه بود .

هر زمان باشد ما می توانیم با برنامه ریزی و راهکارهای سودمند و مختلف  شما را به اهداف و موفقیت هایتان نزدیکتر نماییم.

ما با استفاده از آمیختن عقل، منطق،  و همچنین با در اختیار داشتن بهترین نیروهای سمپلر و پروموتر جوان و کارشناسان مجرب به دنبال راه حل های خلاقانه برای مشتریان خود هستیم. تفکر استراتژیک، توجه اختصاصی به یکایک مشتریان، قیمت های مناسب و قابل رقابت ، نتایج صحیح و به موقع و پروژه های متفاوت از ویژگی های برجسته نوین سمپلینگ می باشد.

برچسب , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید