۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

تبلیغات میدانی چیست ؟

تبلیغات دانستنیها

تبلیغات میدانی چیست ؟

نقش روش های تبلیغات میدانی در بازاریابی نوین :سمپلینگ، گوریلا مارکتینگ، ون تبلیغاتی، استخدام نیرو جهت نصب اپلیکیشن و.. همگی جزء روش های نوین تبلیغات میدانی و مارکتینگ هستند؛ که در نوع خود توانسته اند به خوبی مسیر بازاریابی را تغییر دهند.

تبلیغات میدانی دقیقا چیست؟

سمپلینگ،پروموشن،ایونت،رودشو،مرچندایزینگ، گوریلا مارکتینگ، ون تبلیغاتی، نیروهای تبلیغاتی جهت نصب اپلیکیشن و… همگی جزء روش های نوین تبلیغات میدانی و مارکتینگ هستند؛ که در نوع خود توانسته اند به خوبی مسیر بازاریابی را تغییر دهند. تبلیغات میدانی مجموعه ای از این روش ها را، که در حوزه های مختلف و براساس نوع محصول یا خدمات ارائه خواهند شد را، به روشی رو در رو در مقابل مخاطب ارائه می نماید. در نتیجه روند تصمیم گیری و آشنایی با نام تجاری مربوطه بسیار ملموس تر انجام خواهد شد.

– انجام سمپلینگ

انجام سمپلینگ
انجام سمپلینگ

سمپلینگ امروزه بخش مهمی از بازاریابی به روز برند های مختلف را، در اختیار دارد. شاید این روش کاملا تاثیر گذار را در کلیه فروشگاه ها مشاهده کرده باشید. انجام سمپلینگ طی مراحل مختلف انجام شده؛ و می تواند نقش موثری در تبلیغات یک برند، در حین رقابت با سایر نام های تجاری، در زمینه ی مشابه، داشته باشد. این روش را یکی از کارآمدترین روش های نوین می دانند؛ چرا که یکی از ابزار های ساده و پویای دنیای تبلیغاتی امروزی شناخته می شود.

– گوریلا مارکتینگ

گوریلا مارکتینگ
گوریلا مارکتینگ

برخی از روش های گوریلا مارکتینگ به بازاریابی چریکی نیز مشهور است؛ و می تواند برای هر کسب و کاری در هر اندازه بکار برده شود. در گوریلا مارکتینگ عمده عملکرد بازاریابی، به ذهن بیننده بستگی دارد.
و در نتیجه اوست که تصمیم می گیرد؛ محصول مورد نظر را امتحان کند یا خیر. این روش معمولا شیوه های اجرایی فیزیکی و دیجیتالی خیلی متفاوت تری نسبت به روشهای معمول تبلیغات دارد و مهم ترین شاخصه این روش عجیب بودن و پیچیده بودن متدهای اجرایی آن می باشد لازم به ذکر است که در این روش به رقابت، بیشتر از هر اولویت دیگری توجه می شود. از سویی دیگر این روش بازاریابی را می توان با اندک هزینه و سرمایه انجام داد؛ و نتایج حاصل از آن را با توجه به سود دریافتی محاسبه نمود.

– ون تبلیغاتی

ون تبلیغاتی
ون تبلیغاتی

ون تبلیغاتی را می توان یک تبلیغ سیار و قابل توجه در هر موقعیتی دانست. در این روش با چسباندن نام و اطلاعات مربوط به محصول یا خدمت یاد شده، برروی ماشین ها انجام می شود.
در این میان وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای سمپلینگ با توجه به نوع و کاربرد محصول مربوطه قرار داده می شود. این روش نوین تبلیغاتی را می توان جزء روش هایی دانست که مخاطب براساس ظاهر و طراحی مربوط به آن، آسان تر اعتماد کرده یا به سمت آن جذب می شود و به جرات می توان گفت موثر ترین روش تبلیغات میدانی یا بازاریابی میدانی می باشد،در پروژه های ون تبلیغاتی علاوه بر اینکه خودرو ون مثل یک بیلبرد سیار عمل می کند و در سطح شهر دیده می شود سمپلرها و پروموترها نیز در موقعیت ها و لوکیشن های از پیش تعیین شده که بر اساس سگمنت بازار و تارگت برند تعیین شده است در نقاط کلیدی مستقر می گردند و وظیفه جذب مخاطب و ارائه توضیحات و یا حتی ارائه سمپلینگ را بر عهده دارند.

– اجرای ایونت

برگزاری یا اجرای ایونت یکی از جمله روشهایی است؛ که می توان به واسطه ی آن توجه مشتری و مخاطب را به سمت خود جلب کرد. در اجرای ایونت می توان بسیاری از محصولات و خدمات را معرفی کرده. همچنین می توان با استفاده از مهمانان ویژه و چهره های شناخته شده، این توجه را دو چندان نمود. اجرای ایونت یکی از جمله روش های بازاریابی نوین است که در یک جلسه ی کامل برند و نام تجاری به خوبی با حضور مدیران مربوطه به بیننده معرفی خواهد شد.

– استخدام نیرو جهت نصب اپلیکیشن

استخدام و بکارگیری نیرو جهت نصب اپلیکیشن یکی از جمله روش های تبلیغات میدانی است، که به واسطه ی آن می توان کارکرد و ویژگی های اپلیکیشن مربوطه را به مخاطب به خوبی معرفی نمود. این روش تبلیغاتی در بسیاری از مکان ها مانند نمایشگاه های مربوطه، یا با حضور در مکان های عمومی بسیار رواج دارد.

بکارگیری نیرو جهت نصب اپلیکیشن نیز یکی از جمله روش هایی است؛ که به غیر از آشنایی کامل مشتری با امکاناتی که بواسطه اپلیکیشن، می توان در اختیار وی قرار داد؛ او را با نام تجاری و جزئیات کسب و کار خود نیز آشنا خواهید کرد، با توجه به تغییر و تحولات دنیای دیجیتالی امروز نیاز هست که فرهنگ سازی مربوطه و همچنین آموزش های کاربردی از نزدیک با مخاطبین داشت، برای نصب یک اپلیکیشن گاهی تبلیغات محیطی و رسانه ای صرفا به بحث برندینگ و آگاهی از برند آن اپلیکیشن کمک کند ولی منجر به نصب نمی گردد لذا بهترین و موثر ترین روش جهت نصب اپلیکیشن بکارگیری نیروهای سمپلر و پروموتر حرفه ای می باشد در قالب یک کمپین تبلیغاتی و یا راه اندازی یک کارناوال تبلیغاتی مانند پروژه ون های تبلیغاتی که فوق العاده جلب توجه می کند.

برچسب , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید