۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

تامین نیروی نمایشگاهی | نیروی غرفه دار | نیرو جهت نمایشگاه

سمپلینگ و پروموشن شرکت نوین سمپلینگ تبلیغات, دانستنیها تامین نیروی نمایشگاهی | نیروی غرفه دار | نیرو جهت نمایشگاه
تامین نیروی نمایشگاه

تبلیغات دانستنیها

تامین نیروی نمایشگاهی | نیروی غرفه دار | نیرو جهت نمایشگاه

تامین نیروی نمایشگاهی | نیروی غرفه دار | نیرو جهت نمایشگاه : همانطور که می دانید نمایشگاه و همایش های زیادی هر ساله برگزار می شوند و بسیاری از کسب و کارها و مشاغل، برای حضور در این نمایشگاه ها به نیروی حرفه ای جهت معرفی محصولات و برند خود را دارند. یکی از نگرانی های صاحبان مشاغل و کسب و کارها تامین نیروی نمایشگاهی و نیروی غرفه دار حرفه ای است که بتوانند برند آنها را به خوبی به افراد معرفی کنند.

تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاهی به چه معنا است؟

آنچه ممکن است برای شما جالب باشد این است که، نمایشگاه ها را می توان به یک مرکز تبلیغ پویا تشبیه کرد؛ که صاحبان مشاغل و کسب و کار می توانند محصولات و برند خود را حضورا به همه ی افرادی که در نمایشگاه شرکت و افرادی که از نمایشگاه دیدن می کنند مانند مشتریان، توزیع کنندگان و تولید کننده معرفی کنند. به همین دلیل داشت نیروی غرفه دار حرفه ای و آموزش دیده برای جذب این افراد بسیار حائز اهمیت است.

شرکت تبلیغاتی نوین سمپلینگ با استفاده از زبده ترین نیروهای تخصصی نمایشگاهی در بخش های نیروی نمایشگاهی اینفورمیشن ، نیروی نمایشگاهی سوپروایزر ، نیروی نمایشگاهی مهماندار ، نیروی نمایشگاهی پذیرایی ، نیروی سمپلر ، نیروی ایونت تامین کننده حجم زیادی از فعالیت شرکت های معتبر در نمایشگاه بین المللی می باشد.

تامین نیروی نمایشگاهی
تامین نیروی نمایشگاهی

انتخاب نیروی نمایشگاهی

چگونگی انتخاب نیرو جهت نمایشگاه

کلیه نیروهای غرفه دار با پوشش متناسب و استاندارد نمایشگاهی و منطبق با دستور العملهای صادره از حراست نمایشگاه و همچنین تجربه و تخصص کافی در جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان بالفعل در خدمت اهداف شرکت شما خواهند بود .

البته لازم به ذکر است نوین سمپلینگ  همیشه قبل از شروع نمایشگاه نیرو نمایشگاهی را به تایید کارفرما می رساند.
همچنین درصورتی که بنا به هر دلیلی کارفرما از نیروی مربوطه رضایت نداشته باشد این مجموعه خود را موظف می داند تا با تعویض نیروی مربوطه تایید کارفرما را اخذ نماید.

لازم به ذکر است بدانید که، برگزاری نمایشگاه ها یک فرصت پر سود برای کسب کار شما می باشند؛ و داشتن نیروی غرفه دار حرفه ای می تواند این سوددهی را چند برابر کند. شما به عنوان یک صاحب کسب و کار که می خواهید در نمایشگاهی غرفه بگیرید باید بدانید که یک نیروی غرفه دار باید چگونه برخورد کند و به چه آموزش هایی ببیند تا برای کسب و کار شما سودمند واقع شود. به همین دلیل برای انتخاب نیرو جهت نمایشگاه ها باید دقت بیشتری داشته باشید.

دقت داشته باشید که مهمترین خصوصیتی که یک نیروی غرفه دار باید داشته باشد سرزنده و شاداب بودن او است. همه ی ما افرادی را که داری شوق و شادابی هستند را همیشه به خاطر می سپاریم. همین امر باعث می شود تا غرفه شما در نمایشگاه، در ذهن مشتریان بماند و بعد از نمایشگاه نیز مشتری شما باقی بمانند.

یکی دیگر از خصوصیاتی که بیشترین تاثیر را در ذهن افراد می گذارد ظاهر افراد می باشد.ظاهر یکی از ویژگی های اصلی است که شخصیت فرد و محیطی که در آن قرار دارد را معرفی می کند. مرتب و آراسته و خوش پوش بودن نیروی غرفه دار باعث جذب بصری مشتریان به سمت غرفه شما می شوند. ظاهر شیک و آراسته نیروی غرفه دار می تواند انعکاسی از شما و برند شما باشد.

نیرو جهت نمایشگاه
نیرو جهت نمایشگاه

نیروی غرفه دار حرفه ای

ویژگی های نیروی غرفه دار حرفه ای

دقت داشته باشید که زمانی می توان گفت در یک نمایشگاه موفق عمل کرده اید که نیروی غرفه دار نمایشگاهی شما از هر روش و فرصتی برای ایجاد علاقه مندی مشتری و افراد حاضر در نمایشگاه استفاده کرده و آنها را به سمت غرفه شما جذب کنند.

نیروی غرفه دار حرفه ای باید تخصص کافی درباره نوع محصول و یا خدمتی که ارائه می دهید داشته باشد تا بتواند آن را به شکل کامل برای افراد حاضر در غرفه به خوبی توضیح داده و بتواند به تمام سوالات مربوط به آن پاسخ بدهد. باید به اصطلاحات مورد نیاز در زمینه محصول یا خدمات آگاهی کامل داشته باشد. نیروی غرفه دار حرفه ای باید تمام جوانب کار به خوبی درک کرده باشد و به محیط نمایشگاهی تسلط داشته باشد و باید به خوبی آموزش دیده باشند تا آینده برند شما را تضمین کنند.
همچنین باید مسلط به زبان بوده و رفتار و ادبیات نمایشگاهی را به خوبی آموزش دیده باشد. نیروی غرفه دار باید با مهارت های ارتباطی و زبان بدن آشنایی کامل داشته باشد.

نیروی غرفه دار نمایشگاه
نیروی غرفه دار نمایشگاه

تامین نیروی نمایشگاهی

امروزه شرکت هایی تاسیس شده اند که در تامین نیروی نمایشگاهی و برگزار کردن نمایشگاه ها مهارت و تخصص دارند. فعالیت های این شرکت ها با آموزش به نیرو جهت نمایشگاه برای تبلیغ هر چه بهتر محصولات و کسب و کار شما  می باشد. هرچه نیروی غرفه دار، محصولات شما را به خوبی برای همگان معرفی کند، شما و کسب و کار شما بیشتر دیده می شود و مشتریان شما و محصولات شما بیشتر می شود.

در ادامه لازم به ذکر است که برای غرفه های نمایشگاهی خود هیچگاه به افرادی که شخصا خود را به عنوان غرفه دار به شما معرفی می کنند، اعتماد نکنید. زیرا اینگونه افراد آموزش های لازم در رابطه با تبدیل شدن به نیروی غرفه دار را ندیده اند و باعث خسارات جبران ناپذیری برای شما و کسب و کار شما می شوند. در اینگونه موارد امکان رسیدگی های قضایی نیز وجود ندارد.

نوین سمپلینگ کلیه ضمانت های لازم را از بابت نیروهای انسانی خود اخذ می کند تا شرکت کنندگان با اعتماد کافی برای دوره نمایشگاهی از تخصص آنها استفاده کنند.

برچسب , , , , ,

1 دیدگاه برای“تامین نیروی نمایشگاهی | نیروی غرفه دار | نیرو جهت نمایشگاه

  1. حديث درنياني هستم با ٦ سال سابقه ساپلاير در فروشگاه هاي ذنجيره اي شيراز اماده همكاري جهت سمپلينگ و پروموشن ميباشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید