۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

ایونت چیست؟ همه چیز درباره برگزاری ایونت تبلیغاتی

سمپلینگ و پروموشن شرکت نوین سمپلینگ دانستنیها ایونت چیست؟ همه چیز درباره برگزاری ایونت تبلیغاتی
برگزاری ایونت تبلیغاتی

دانستنیها

ایونت چیست؟ همه چیز درباره برگزاری ایونت تبلیغاتی

تاکنون شما به همایش ها و ایونت های مختلفی دعوت شدید و یا از آن‌ها دیدن کرده اید اما هربار برای شما سوال پیش می‌آید که ایونت چیست و چگونه می‌توان یک ایونت موفق برگزار کرد، در این مقاله از نوین سمپلینگ همه چیز درباره ایونت، انواع ایونت، برگزاری همایش و ایونت های رسمی و غیررسمی به شما خواهیم گفت که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندهید.

ایونت چیست؟

برگزاری ایونت تبلیغاتی مراسمی است که گروهی از مردم برای بزرگداشت چیزی یا دیگری جمع می شوند. یک رویداد ممکن است هدف تبلیغاتی، علمی، ادبی، اطلاعات عمومی، برندینگ و سایر موارد باشد اساساً هر نوع گردهمایی برای یک هدف مشخص می تواند یک رویداد برای شما باشد.

ایونت ها انواع مختلفی دارند، از انواع ایونت ها میتوان به برگزاری ایونت شرکتی، سمینار، کنفرانس، اجرای نمایشگاهی، اجرای ورکشاپ و برگزاری دوره های علمی و آموزشی اشاره کرد که هرکدام تعریف خاص و اجرای مخصوص به خود را دارد.

ایونت مارکتینگ راه حل جدید ایونت های شرکتی

بازاریابی روش های مختلفی دارد که هرروز دچار تغییر میشود، در چند سال گذشته شرکت ها از روش های تبلیغاتی مانند تبلیغات در نقطه فروش یا سمپلینگ و پروموشن استفاده و از آن به جهت افزایش فروش خود استفاده می‌کردند اما در چند سال گذشته روش های مختلفی مانند اجرای ایونت نیز به این روش های مارکتینگ اضافه شده است که میتواند تاثیر زیادی در افزایش فروش و جذب مشتری وفادار به برند شما را داشته باشد.

ایونت فرآیند مدیریت یک پروژه مانند جلسه، همایش، نمایشگاه تجاری، مراسم، تیم سازی، مهمانی یا همایش است. برنامه ریزی ایونت شامل بودجه بندی، تعیین زمان، انتخاب و رزرو مکان های رویداد ، اخذ مجوز، برنامه ریزی غذا، هماهنگی حمل و نقل، تهیه موضوع، ترتیب فعالیت ها، انتخاب کلید واژه ها ، تنظیم تجهیزات و امکانات ، مدیریت حادثه و تدوین برنامه های احتمالی است.

برگزاری سمینار و همایش؛ از صفر تا صد با نوین سمپلینگ

برگزاری ایونت تبلیغاتی یک کار پر استرس شامل برنامه ریزی جلسات یا رویدادها است که می تواند با یک انتخاب غلط تمام برنامه ریزی های شما نابود می‌شود بنابراین باید در انتخاب برگزارکننده ایونت نیز دقت فراوانی کنید تا همه چیز به درستی اجرا شود. برنامه ریزان نوین سمپلینگ باید چندین کار را در یک زمان انجام دهند، با مهلت های زیادی رو به رو شوند و فعالیت های گروه های متنوع مردم را سازماندهی کنند.

اجرای ایونت چالش های متنوعی دارد که نوین سمپلینگ در کنار شما خواهد بود و چالش های پیش رو را حل خواهد کرد، به شما کمک می کنیم تا بدانید هدفتان از برگزای سمینار چیست، در فروش بلیت و فروش محصولات به شما کمک میکنیم و تا انتها در کنار شما خواهیم ماند.

برگزاری ایونت تبلیغاتی و نمایشگاه توسط یک تیم حرفه ای

اولین قدم برای برنامه ریزی ایونت شما ایجاد اهداف ملموس است. ابتدا از خود بپرسید: چرا این ایونت را برگزار می کنید و به چه چیزی امیدوار هستید؟ اگر اهداف اصلی سازمان خود را قبل از برنامه ریزی می دانید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که انرژی شما به هدر نخواهد رفت. تعیین یک هدف برای موفقیت باعث می شود تیم شما اطمینان حاصل کند که به آنها می رسید.

نمایشگاه‌ های تجاری معمولاً به صورت سالیانه و در مکان‌ های بزرگ و گسترده برگزار می ‌شوند. در این ایونت، هم می ‌توانید محصولات و خدمات جدیدتان را به صورت مستقیم به مخاطب معرفی کنید و هم محصولات قدیمی ‌تر را نمایشگاه‌ های تجاری معمولاً در فضاهای بسیار بزرگ برگزار می ‌شوند و نیاز تبلیغات و پروموشن گسترده نیز دارند.

شروع برگزاری ایونت، نمایش و همایش با نوین سمپلینگ

یکی از معروفترین انواع ایونت ، ایونت طراحی لباس است که آموزشگاه طراح لباس پیشکسوتان بصورت سالانه یک ایونت طراحی لباس بزرگ برگزار می کند و دانشجویان آموزشگاه در این ایونت طراحی لباس پس از پایان دوره شرکت کرده و در محیط واقعی به ارائه کالکشن های خود به بازار اقدام می کنند. تفاوتی ندارد ایونت مد نظر شما یک ایونت طراحی لباس است یا نمایشگاه صنعتی یا ایونت بازرگانی، نوین سمپلینگ از قدم اول در کنار شما خواهد ماند تا بهترین هارا کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر برای اجرای ایونت میتوانید با شماره تماس ۰۲۱۷۷۷۲۸۸۲۰ تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید