۰۲۱-۴۴۹۷۲۶۲۰ - ۰۲۱-۴۴۹۷۸۶۳۶ info@novinsampling.com

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

پروژه های نوین سمپلینگ نمونه پروژهای سمپلینگ و پروموشن

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان : برای ما باعث افتخار است که با اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکو رابان در سطح بین المللی توانسته ایم اعتماد برندهایی جهانی از جمله این برند موفق را بدست آوریم. و به بهترین شکل ممکن پروژه های آنها را به انجام برسانیم زیرا ما کار خود را به صورت علمی و تخصصی به انجام می رسانیم و آمادگی این را داریم که با کیفیت ترین نوع تبلیغات BTL را به صورت روزافزون به برندهای برتر داخلی و برندهای بین المللی ارائه دهیم و آموزشهای لازم را به تمامی سمپلر و پروموتر های خود به بهترین وجه ممکن ارائه کرده ایم زیرا از نظر ما سمپلینگ صرفا ارائه نمونه محصول رایگان نیست و همچنین پروموشن اعلام یک تخفیف دوره ای نیست و معانی عمیق تر و وسیع تری دارد.

سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

درباره پاکورابان

طراح مد اسپانيايی که با نام Paco Rabanne شناخته می شود در سال ۱۹۳۴ متولد شد. پس از جنگ داخلی اسپانيا وی به همراه مادرش به فرانسه مهاجرت کرد و حرفه ی اصلی خود را در زمینه ی طراحی و مد همچنین توليد جواهر آلات برای کمپانی هایی نظیر Givenchy، Dior و Balenciaga آغاز کرد، تا اينکه در سال ۱۹۶۶ برند Paco Rabanne را تاسيس و مشغول طراحی تحت اين برند شد. Paco Rabanne طراحی و توليد لباس، لوازم جانبی و عطر و ادکلن را نيز انجام می دهد. برند پاکوربن (برند پاکو رابان) در سال ۱۹۶۹ باتوليد عطری به نام paco Rabanne Pour Homme که محصولی برای خانم ها بود وارد بازار عطريات شد. برند Paco Rabanne در بازه زمانی ۱۹۶۹ تا ۲۰۱۳ دارای ۵۰ عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد .

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان
اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

اجرای سمپلینگ و پروموشن عطرهای پاکورابان

ما خود را مدعی بزرگترین و برترین شرکت تبلیغات BTL ایران می دانیم و با اجرای قوی ترین پروژه های سمپلینگ و پروموشن با بالاترین کیفیت و سطح استاندارد همراه با برگزیده ترین پروموترها و سمپلرها که یکی از مهم ترین قسمت های گروه توسعه تجارت فروشراه می باشد سعی در حفظ برتری همیشگی خود خواهیم داشت و در ادامه علاوه بر پروموشن های لوکسی که برای برند پاکورابان به انجام رسانیده ایم منتظر دیگر پروموشن های برندهای برتر ایران و جهان از طرف ما باشید.

برچسب , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید