77738326 - 021-77728820 info@novinsampling.com
دستگاه های تبلیغاتی تپسی

پروژه های نوین سمپلینگ نمونه پروژهای سمپلینگ و پروموشن

دستگاه های تبلیغاتی تپسی

دستگاه های تبلیغاتی تپسی : پروژه پروموشن  تپسی TAP30 : تپسی (TAP30) یک سرویس هوشمند درخواست تاکسی مستقر در شهر تهران است. تپسی از طریق اپلیکیشن هوشمند موبایل شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می سازد. شما به راحتی، با دو کلیک می‌توانید درخواست خودرو دهید، خودرویی که شما را با تجربه ای متفاوت از حمل و نقل به مقصد خواهد رساند. میلاد منشی پور (Managing Director) با همکاری دکتر حمید مهینی (Technical Director) و هومن دمیرچی (Director of Operations) شرکت تپسی را با جذب نیروی متخصص در بخش فناوری اطلاعات، بازاریابی و آموزش راه‌اندازی کردند. امروز تیم مجرب تپسی در بخش های مختلف به صورت تمام وقت پشتیبان مسافران و سفیران خود است.

دستگاه های تبلیغاتی تپسی

دستگاه های تبلیغاتی تپسی
دستگاه های تبلیغاتی تپسی

ایده های خلاقانه و هوشمندانه

سعی ما بر این است که تبلیغات را با دیدگاهی متفاوت و ایده هایی جدید و به صورت کاملا تاثیر گذار در ذهن مخاطب انجام دهیم،از این رو گروه نوین سمپلینگ تصمیم بر ایجاد تحولی عظیم در صنعت تبلیغات کشور گرفت و با ایده های خلاقانه وهوشمندانه آماده ارائه متمایز ترین خدمات تبلیغاتی به شما خواهد بود و بدون شک تاثیر پذیری روی ذهن مخاطب خواهد داشت. یکی از این رسانه های نوین سازه ای منحصر به فرد و فوق العاده تاثیر گذار با نام دستگاه های بازی تبلیغاتی   به روش گیمیفیکیشن می باشد.

دستگاه های تبلیغاتی تپسی
دستگاه های تبلیغاتی تپسی

ماندگاری در ذهن مخاطب

هم زمان با شکل گیری تکنولوژی های نوین در جهان امروز، صنعت تبلیغات نیز در حال تغییر است در این دنیای پر خلاقیت و پر هیاهو هر روز پدیده ای جدید متولد می شود و مخاطبان را به استفاده از خود فرا می خواند. ما با برنامه ریزی های میدانی و منطقه ای کمپین هایی عظیم را برای شما به ارمغان خواهیم آورد تا بتوانید به صورت گسترده دیده شوید و از همه مهم تر در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

تمامی تلاش ما بر این بوده است که پروموشن های قدرتمندی برای این برند به انجام برسانیم و گامی کوچک در جهت رشد و موفقیت در بازار این برند برداریم .

ما بر این باوریم  که فعالیتهای پروموشن،سمپلینگ و ایونت ها مخصوص گروه کالاهای خاصی نمی باشد و در تمامی اصناف قابلیت اجرا دارد سمپلرها و پروموترهای حرفه ای فروشراه  با علاقه و با عزمی جدی تلاششان بر این است که موثرترین پروژه ها را به اجرا درآورند و بیشترین بهره وری ممکن و ارزش آفرینی لازم را برای برندها به ارمغان آورند و تلاش ما بر این است که رتبه اول ارزش آفرینی را در تمامی پروژه ها داشته باشیم.

دستگاه های تبلیغاتی تپسی
دستگاه های تبلیغاتی تپسی

دستگاه های تبلیغاتی تپسی

پروموشن ها و ایونت های متفکرانه به راحتی می توانند هویت یک برند را در ذهن مصرف کننده ماندگار نمایند،ما به توانایی های نیروهای سمپلینگ و پروموشن و همچنین برنامه ریزی های منظم مجموعه خود ایمان داریم و بر اساس تجربه های چندین ساله خود پروژه ها را هدایت می نماییم و اجرای با کیفیت آن فقط یک شعار نمی باشد.

دستگاه های تبلیغاتی تپسی

شرکت نوین سمپلینگ, محصولات شما را بصورت کامل با کیفیت هر چه تمام تر به مصرف کننده نشان می دهد . همه سعی ما در تمامی پروژه های انجام شده توسط فروشراه,ایجاد بیشترین تاثیر در ذهن مشتری و بیشترین بهره وری برای برند های مطرح می باشد.

چه اهدافی را در تبلیغات دنبال می کنید؟ مشتریان بیشتر؟ شناساندن برندتان؟درگیر کردن مخاطبان؟ با توجه به هدفی که از تبلیغات دارید، ما به شما ترکیبی از راهکارهای متنوع تبلیغاتی را در قالب کمپین های خلاق ارائه می دهیم تا پیام خود را از طریق رسانه های نوین مانند سیار بورد، به گروه هدف مورد نظرتان برسانید و بیشترین بازدهی را بدست آورید.

برچسب , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت نوین سمپلینگ برای رفاه حال بیشتر صاحبان کسب و کار و همکاران محترم اماده ارائه هرگونه مشاوره آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان میباشد برای مشاوره با ما آماده اید؟

با ما تماس بگیرید